wtorek, 17 kwietnia 2012

Projektowa siła z południa czyli Ola Bajer i Ela Chodorowska

Dziś zaprezentuję dziewczyny, które znam od lat, jeszcze z czasów liceum. Tak się złożyło że naszą wspólną pasją jest projektowanie, dlatego działamy w tym kierunku. Pierwszą projektantką będzie Ola Bajer, właścicielka rosnącego w siłę brandu BOLA. Jej nowa kolekcja .røk. to projektowa kontynuacja wcześniejszych działań, sylwetki o charakterze unisex zbudowane z luźnych form, w których Ola stosuje pachworkowe połączenia dzianin z elementami skaju, miejscami pojawia się nadruk, zaprojektowany i wykonany także przez projektantkę. Kolekcja będzie prezentowana na pokazie w ramach Off Out of Schedule już w czwartek o godz. 17. W wolnej chwili zachęcam was do odwiedzenia bloga projektantki.

Fot. Agnieszka Diesing i Paulina Mirowska

Druga zdolna projektantka ze Śląska to Ela Chodorowska, którą spotkacie w Showroomie, w strefie kolekcji premierowych. A premierę mieć tam będzie kolekcja Future Fantasy, która oddaje futurystyczną wizję przyszłości. Geometryczne cięcia, tkaniny zestawione jak w barwnej mozaice współgrają z prostym, ale zarazem ultra-kobiecym charakterem sylwetek. Warto odwiedzić showroom projektantki i gołym okiem zobaczyć precyzję z jaką zostały wykonane poszczególne egzemplarze.
Fot. Zbigniew Olszyna, model. Anna Włodarczyk

 Zarówno projekty Oli jak i Eli będzie można nabyć w dniach 19-22, w czasie FashionPhilosophy Fashion Week Poland. Przypominam, że w czwartek wstęp jest bezpłatny, w godz. 14-18. Serdecznie zapraszam w imieniu swoim i koleżanek.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz